Ambalaj ve Paketleme

   

Ambalaj ve paketleme işlemine önem veriyoruz. Çünkü eşyaların kılcal çizik bile almadan, talep ettiğiniz adrese kadar ulaştırılabilmesi ancak doğru bir paketleme işlemi ile mümkün olmaktadır. Öte yandan eşyaların doğru paketlenmiş olmasının yanı sıra doğru bir teknik ile taşınması da önemli bir diğer husustur. Hem paketleme hem de taşıma sürecinde deneyimli ekibimize güvenebilirsiniz. Nitekim bu konuda tecrübe ve bilgi önemli olmaktadır ve bizler sektörde uzun yıllardır sahip olduğumuz deneyim ve bilgi ile sizlere kusursuz bir taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Ambalaj ve Paketleme İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Firmamız ile iletişime geçerek; evden eve nakliyat, özel eşya taşıma veya ofis taşıma gibi taşımacılık hizmetlerimizden birisini talep ettiğinizde öncelikli olarak eşyalarınızın genel yapısal niteliklerini analiz eder ve göz önünde bulundururuz. Çünkü doğru bir paketleme işlemini yapabilmemiz için bizlere yol gösterici olan şey; söz konusu eşyanın yapısal özellikleridir. Doğru malzeme kullanımı son derece önemlidir.

Buna göre;

  • Çekyat, koltuk takımı gibi daha çok kumaş malzeme yapısının önemli olduğu ve aynı zamanda boyutların da geniş olduğu eşyalarda hem darbeye hem de sürtünmelere karşı koruyucu nitelikte bir ambalaj malzemesi kullanılmalıdır.
  • Kırılgan eşyalarınız için ise kolileme yapılması gerekir. Kolilerin içerisine gazete ya da eşdeğer nitelikte temiz kağıtlar bulundurulmalıdır. İdeal oranda bu kağıtların koli içerisinde kırılması muhtemel eşya ile birlikte sarılması, olası darbeler karşısında eşyanın en ufak dahi olsa zarar görmesinin önüne geçecektir. Bazı cam türden eşyalarınız için ise kabarcıklı poşet malzemenin kullanımı daha ideal bir seçim olmaktadır.
  • Amatör firmalar özellikle de beyaz eşyaların taşınması sürecinde doğru tekniği kullanmadıklarından dolayı eşya üzerinde kılcal ya da daha ciddi çizikler meydana gelmektedir. Beyaz eşyalar için profesyonel taşıma ekipmanı kullanımı gereklidir. Tıpkı diğer eşyalarınız için uygun nitelikte geliştirilmiş özel ambalaj malzemesi olduğu gibi beyaz eşyalarınızın ambalajlanabilmesi için de özel geliştirilmiş paket ve karton malzeme bulunmaktadır. Temiz bir şekilde beyaz eşyalarınız kaplanır. Bu özel kaplama, olası darbeler dikkate alınarak tercih edilir. Bu sayede beyaz eşyalarınızın taşınma esnasında en şiddetli darbede bile eşyanızın zarar görmesini engellenmiş olur.

Ambalaj ve paketleme işlemleri tamamen firmamız tarafından yapılmakta olup, bu işlemler için ihtiyaç duyulan malzemeleri de yine firmamız temin etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin yapması gereken tek şey ise bizlerle iletişime geçmek ve güvenmektir. Alanında deneyimli ekibimiz büyük bir titizlikle eşyalarınızı güvenli taşınabilir bir hale getirir ve doğru teknik ile taşıma işlemini gerçekleştirir. Bu süreçte eşyalarınız sigorta altındadır, gizliliğiniz tam olarak korunur ve içiniz rahat olur.

Güvenebileceğiz, Profesyonel Nakliyat Firması

Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz için profesyonel nakliyat hizmeti sunan firmamız, hizmetlerinde memnuniyeti ön planda tutmaktadır. Bu bağlamda eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasının ne denli önemli olduğunun farkında bir anlayış ile ambalaj ve paketleme işlemini gerçekleştirir. Bu sayede kusursuz bir taşımacılık işlemini, belirlenen tarih ve saatte, aksaklık olmadan gerçekleştirerek, müşterilerinin memnuniyetini kazanır.

Firmamız, sizler için oldukça uygun fiyat teklifi sunmaya hazırdır. Sizlere için özel sunacağımız fiyat teklifimizi öğrenmek için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmenizdir. Alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile profesyonel düzeyde hizmet vermekteyiz ve buna karşın sizlere sunduğumuz fiyat teklifi de piyasa geneline kıyasla oldukça makul seviyede bir teklif olmaktadır. Bizimle iletişime geçerek; eşyalarınızın yoğunluğu, mesafe, hangi nakliyat hizmet seçeneğimizi tercih edeceğiniz gibi ayrıntıları belirttiğinizde, sizler için en ideal fiyat teklifimizi sunabileceğiz.