Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık hizmet seçeneğimiz özellikle de yüksek katlı bina için eşya taşıma işleminin gerçekleştirilmesi gerektiğinde tercih edilebilecek en ideal hizmet seçeneğimizdir. Çünkü bu hizmetimizde “asansör” olarak adlandırdığımız mekanizma sayesinde, 15 kat yüksekliğe kadar olan binalar için çok daha hızlı bir taşıma işlemi gerçekleştirebilmekteyiz. Üstelik asansörlü taşıma hizmetimizi, geleneksel taşıma yöntemleri ile kıyasladığımız zaman tek avantajının çok daha hızlı olması değil aynı zamanda çok daha güvenli olması da söz konusudur. Dolayısıyla; yüksek katlı bir bina için eşya taşıma hizmeti talep ettiğinizde (binadan eşyaların taşınması ya da tam tersi o binaya eşyaların taşınması) bu durumda sizlere asansörlü taşımacılık hizmet seçeneğimizi sunarız. Dolayısıyla hem zahmetsiz olsun hem de hızlı olsun diyen müşterilerimiz bu hizmetimizden faydalanırlar ve fazlasıyla memnun kalırlar.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetinin Avantajları Neler?

Yazımızın başında ayrıntılı bir şekilde üzerinde durduğumuz üzere, asansörlü taşımacılık hizmetimizin en önemli avantajı; hız ve güvenliktir. Elbette güvenlik konusunda bizlere her daim güvenebilirsiniz. Çünkü sizlere sunduğumuz tüm hizmet seçeneklerimizde eşyalarınızın güvenliği konusunda oldukça hassasiyet gösteriyoruz ancak asansörlü nakliyat hizmetimizde ise personel iş gücü değil, mekanik güç ön plana çıktığından dolayı bu mekanizmaya yerleştirilecek olan eşyalarınızın güvenliği de doğrudan mekanizmanın sağlamlığı ile ilişkili bir durum olmaktadır. Netice itibariyle sizlere bu hizmet seçeneğimizin çok daha güvenli olduğunu belirtmemizin temel sebebi; asansör mekanizmasında eşyalarınızın tam anlamıyla emniyetinin sağlanıyor olmasıdır. Üstelik onlarca kat yüksekliği olsa bile bu yüksekliğe eşyaların çıkartılması ya da indirilmesi işlem süresi en fazla 5 dakika sürmektedir. Bu kadar kısa bir sürede tamamlanan eşyalarınızın taşınma işleminde, eşyalarınız en ufak bir şekilde darbe almadığı ya da yerinden oynamadığından dolayı kılcal çizik bile olması imkansızdır. Dolayısıyla da %100 güvenli ve diğer geleneksel taşımacılık hizmetine kıyasla da çok daha hızlı bir taşıma işleminden bahsediyoruz.

Öte yandan diğer avantajları şu şekilde ifade edebiliriz;

  • Asansörlü sistemin kurulumu en fazla 20 dakikayı alır ve sonrasında eşyalarınız taşınmaya başlanır.
  • Asansörlü taşımacılık hizmetinde insan iş gücü ve dolayısıyla personel sayısı minimuma indiğinden, asansörlü taşımacılık fiyatları oldukça avantajlı seviyededir. Dolayısıyla bu hizmet seçeneğimizin ekonomik olması da, başlıca avantajlarından birisidir.
  • Boyutu ve yapısal özellikleri ne olursa olsun, her türlü eşyanın asansörlü sistem ile taşınabilmesi mümkün olmaktadır.
  • Taşınma işlemi binanın balkon ya da uygun nitelikteki geniş penceresi aracılığı ile gerçekleştirildiğinden dolayı, bu süreçte bina sakinleri rahatsızlık duymaz ve binada herhangi bir hasar oluşmaz.

 

Tüm bu avantajları ile faydalanabileceğiniz hizmetimizde, içiniz rahat olur ve taşınma stresi yaşamadan eşyalarınızın taşınma işlemi gerçekleşir.

Asansörlü Taşımacılık Fiyatı Ne Kadar?

Asansörlü taşımacılık fiyatı hakkında bilgi verebilmemiz için eşya yoğunluğunuz, taşıma mesafesi gibi ayrıntıları tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Yapmanız gereken tek şey hizmet telefon numalarımız ya da web sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçmektir. Bu sayede gerekli ayrıntıları bildirdiğiniz takdirde, sizler için en ideal fiyat teklifimizi sunabileceğiz.

Firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Bu, sizlere ne kadar fiyat teklifi sunacağımızı öğrenebilmeniz için faydalanabileceğiniz güzel bir hizmettir. Firmamız ile iletişime geçerek ekspertiz hizmeti talep ettiğinizde, ekibimiz eşyalarınız için ön analiz yapar ve ön analiz neticesinde eşyalarınızın asansörlü sistem ile taşınması işlemi için maliyet hesaplaması yapar. Böylelikle sizler için en ideal fiyat teklifimizi sunabiliriz. Son olarak firmamızın piyasa geneline kıyasla oldukça makul seviyede fiyat teklifi sunuyor olduğunu da belirtmek isteriz.