Ofis ve Büro Taşımacılığı

Ofis ve büro taşımacılığı hizmeti, kurumsal müşterilerimize özel bir hizmet seçeneğimizdir. Ofis adres değişikliği yapılması durumunda, ofis içerisinde bulunan tüm iş ve özel eşyaların taşınması gerekir. Bu taşınma işleminin çok hassas bir şekilde ve de gizliliğin sağlanarak gerçekleştirilmesi önemlidir.

Yeni iş yeri adresine taşınması gereken tüm eşyalarınızın bizimle güvende olduğundan emin olabilirsiniz. İş düzeninizi sağladığınızda, bozulmasını istemezsiniz. İşte bu nedenden dolayı alanında uzman bir firma ile anlaşma sağlamanız gerekir. Firmamız sektörde uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürmektedir. Elde ettiği tecrübe, bilgi, birikim doğrultusunda sizlere eşyalarınızın güvenliği ve genel hizmet kalitesi bakımından da güvence vermektedir.

Oldukça uygun fiyat teklifi sunuyor olduğumuz ofis ve büro nakliyat hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat teklifimizi öğrenmek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman, belirteceğiniz uygun bir tarihte personellerimiz işyeriniz için ön analiz yapacaktır. Böylelikle eşya yoğunluğunuz, taşıma mesafesi gibi kriterler doğrultusunda sizler için en ideal fiyat teklifini sunacaktır. Kabul etmeniz durumunda da belirlenecek tarihte ofisinizin taşınması işlemi büyük bir titizlikle, en ufak aksaklığa ve hasara sebebiyet vermeden gerçekleştirilecektir.

Ofis, İşyeri, Büro Taşımacılığı Hizmeti için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Esasında firmamız hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin nakliyat taleplerine aynı derecede önem vermektedir ancak söz konusu eşyalar bir işyerinin işleyişi için önemli eşyalar olduğunda gösterdiğimiz hassasiyet daha da yüksek olmaktadır. Çünkü her bir eşyanın, işinizin bir bütünlüğünü sağlıyor olduğunu düşünüyoruz ve olası bir kayıpta, hasarda işinizin ciddi oranda aksayabileceğini tahmin ediyoruz. Böylesi bir olumsuz durum karşısında firmamızın imajı da önemli ölçüde olumsuz etkilenir. İşte bu nedenden dolayı ofis ve büro taşımacılık hizmetimizde ayrıca hassasiyet gösteriyor ve kurumsal müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı amaç ediniyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini kazanabilmemiz adına, ofis nakliyat hizmetimizde üzerinde durduğumuz belli başlı hizmet kalite kriterlerimiz bulunmaktadır ki bu kriterlerimiz kimi zaman müşterilerimizin bizleri tercih etmesi için başlı başına sebepler olabilmektedir.

Buna göre;

  • Ofis eşyalarınızı yapısal özelliklerine göre sınıflandırılır ve yine bu özelliklerine uygun bir malzeme kullanarak, paketleme işlemini gerçekleştiriniz. Bu sayede eşyalarınız çok daha kolay taşınabilir hale gelir.
  • Eşyalarınız arasında hassas ve kırılgan olanları, olası darbelere karşı en ufak kılcal çizik bile almaması ve tam anlamıyla korunabilmesi için özel bir koruyucu malzeme ile kaplarız.
  • Sahip olduğumuz profesyonel taşıma ekipmanları sayesinde büyük boyuttaki ofis eşyalarınızı %0 hasar riski ile, geleneksel taşıma işlemine kıyasla çok daha kısa bir sürede taşırız.
  • İşyeri nakliyat hizmetimizde ayrıca önem verdiğimiz eşyalarınız arasında; belgeler, laptop ve kasa gibi eşyalar bulunur. Belgelerinizin taşınma esnasında tam emniyet sağlamakla kalmayız aynı zamanda gizliliğinin korunacağını da garanti ederiz. Laptop gibi elektronik eşyaların doğru koşullarda taşınması işlemi gerçekleştirilir. Para kasası, çelik kasa taşımacılığı yine ayrıca sunduğumuz hizmetlerimizden birisi olup, ofis bünyesinde bulunan kasanız varsa da, profesyonel bir şekilde taşınacağından emin olabilirsiniz.

Alanında uzman ekibimiz her türlü ofis eşyalarınızın taşınmasını titizlikle yapar.

Ofis ve Büro Taşıma Fiyatı Ne Kadar?

Sizlere fiyat teklifini sunabilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Bu sayede personellerimiz, ofisiniz için ön analiz yapacaktır ve taşınması gereken ofis eşyalarınızın nitelikleri, taşınacağınız yeni ofis adresiniz gibi kriterleri göz önünde bulundurarak sizler için en iyi fiyat teklifini sunacağız. Profesyonel taşımacılık hizmeti, çok daha fazla bilgi için iletişime geçmeniz yeterlidir.