Özel Eşya Taşıma

Özel eşya taşıma hizmetimiz ile maddi ve/veya manevi değeri yüksek eşyalarınızı en ufak hasar almadan, bizlere belirttiğiniz adrese kadar taşımaktayız. Sadece sizin için özel olan eşyalarınız için hizmetimizi talep edebileceğiniz gibi, belirli bir topluluğa özgü genel olarak değeri bulunan farklı türden eşyalarınız için de yine hizmetimizden güven içerisinde faydalanabilirsiniz.

Özel eşya taşıma hizmetinde bilgi, birikim, tecrübe ve hassasiyet değerlerinin ön planda tutulması önemli olmaktadır. Çünkü bu hizmetimizi talep eden müşterimiz açısından söz konusu eşyaların ne denli önemli olduğunun farkındayız. İşte bu yüzden dolayı, özel eşyalarınızın taşınma işlemini doğru bir şekilde gerçekleştirebilmek için önce eşyalarınızı analiz ediyoruz. Analiz sürecinde eşyalarınızın yapısal özelliklerini dikkate alıyoruz. Bu sayede yapısal özelliklerine uygun bir şekilde taşıma planı yapıyoruz ve sizlere bu hizmetimizin karşılığı olarak, oldukça makul seviyede teklif sunuyoruz. Kabul etmeniz durumunda da, belirlenen tarihlerde taşınma işlemini en ufak aksaklığa sebebiyet vermeden, temiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Hangi Eşyalar için Özel Taşıma Hizmeti Talep Edebilirsiniz?

Hangi eşyalarınızın “özel” niteliğinde olduğu tamamen size kalmış bir durumdur. Burada bizim görevimiz ise sizin özel eşya taşıma hizmetimizi talep etmeniz durumunda, taşınacak olan eşyanın “özel” niteliğinde olduğunu bilmek ve bu doğrultuda gerekli hassasiyeti göstererek, eşyaların en titiz bir şekilde taşınmasını sağlamaktır.

Değinmek istediğimiz bir diğer önemli nokta ise; sanatsal ürünler ve benzer türden özel çalışmaların gizliliğinin korunması durumu ile ilgilidir. Firmamız, müşterilerimizin gizliliğine önem veren ve hassasiyetleri gözeten bir firma olarak alanında seçkin bir müşteri profiline sahip olup, her daim güven içerisinde tercih edilmektedir.

Özel eşya taşıma hizmet sürecimizi kısaca özetlememiz gerekirse;

  1. Öncelikli olarak tarafımız ile iletişime geçersiniz.
  2. Eşyalarınız için ön analiz yaparız. Ön analiz sürecinde eşyalarınızın yapısal özelliklerini dikkate alırız. Bu sayede özel eşyalarınızın nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiğine dair planlama yaparız.
  3. Ön analiz işlemimiz sonucunda pek çok detay belirlenmiş olur ve bu belirlenmiş olan detaylar sayesinde sizlere bu hizmet için en ideal fiyat teklifimizi sunarız.
  4. Sizlere sunduğumuz fiyat teklifimizi kabul etmeniz durumunda; anlaşacağımız belirli bir tarih ve saatte taşıma işlemini titizlikle ve en ufak hasara bile sebebiyet vermeyecek bir şekilde gerçekleştiririz.

Alanında bilgili, deneyimli, gerekli hassasiyeti gösteren ve müşteriye karşı nasıl davranılması gerektiğini bilen bir ekibe sahibiz ve daha önce özel eşyalarının taşınması için bizleri tercih eden yüzlerce müşterimizin memnuniyetini sağladığımız gibi, sizlerin de memnuniyetini kazanmaya hazırız.

Özel Eşya Taşıma Hizmeti Fiyatı Ne Kadar?

Hizmetimiz ile ilgili olarak bilmeniz gereken önemli bir detay ise özel eşya taşıma fiyatı olmaktadır. Esasında yazımızın bir kısmında eşyalarınızın taşınması sürecine dair ayrıntıları belirledik. Bu bağlamda daha önce de ifade ettiğimiz gibi; fiyat belirlemesi yaparken pek çok kriteri dikkate almaktayız. Bu kriterlerin başında ise eşyalarınızın yapısal özellikleri gelmektedir. Çünkü yapısal özellikler hangi yöntem ile taşıma hizmetini gerçekleştireceğimize ve ne kadar kapasitede bir aracı tercih etmemiz gerektiğine dair önemli ayrıntıları belirlememiz açısından önemli olmaktadır. Öte yandan fiyat belirlemesinde önemli olan bir diğer hususun ise mesafe olduğuna dikkat çekmek isteriz. Bu gibi önemli ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olabilmemiz için ise bizlerle iletişime geçmelisiniz. Bu sayede sizler için en ideal fiyat teklifini sunmaya hazırız. Nitekim firmamız sektördeki pek çok firmaya kıyasla hizmet fiyatları bakımından da oldukça avantajlı olması ile bilinmektedir. Bu bağlamda iletişime geçmeniz yeterlidir.