Hakkımızda

Çukurambar Nakliyat

25 Yıldır taşımacılık sektöründe her zaman müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve daha iyi taşıma çözümleri üretmek için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti göstermekteyiz. Her zaman işimizi kaliteli ve güvenili şekilde yerine gitirdik.Referansa ağırlıklı bir hizmet verdiğimiz için daima müşteri memnuniyeti merkezimize aldık.Çıkmış olduğumuz bu serüvende bir çok kurum, özel şirketlerin ilk tercihleri arasında Çukurambar Nakliyat yerini almıştır.

İşini yapmış olduğumuz kişiler, taşımış olduğumuz binlerce kurum, şirketin göndereceği yeni müşteriler ile çalışma potansiyelimizi her zaman koruyarak müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir nakliyat şirketiyiz.

Evden eve nakliyat sektöründe her zaman müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışımızla kazanmış olduk. Ankara’da yaptığımıza iş kalitesiyle herkesin güvenini ve semepatisini kazanmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Ankara merkezli olan firmamız şehiriçi ve şehirler arası nakliyatta garantili taşımacılık hizmeti sunumaktadır. Edirne’den Kars’a İzmir’den Van’a İstanbul’dan Hatay’a kısacası bütün Türkiye’ye günlük seferlerimiz mevcuttur.

“Seçkin ve kaliteli bir taşımacılık için daima sizlerleyiz.”

Misyon

 Hizmet verdiğimiz sektörde;müşteri memnuniyetini merkeze alan kişi hak ve özgürlüklerine saygılı her daim kendi işine odaklanan bir anlayışla faaliyetlerimizi yürütüyoruz.Şartlar ne olursa olsun müşterisine karşı sorumluluk anlayışıyla hareket etmekteyiz.

 

Vizyon

Çukurambar Nakliyat olarak şirketimizin en temel prensibi kendi sektöründe çağına standartlarına uygun disiplinle eşsiz hizmetini ifa etmektir.Bu vizyonu benimseyen kurumumuz ulusal ve bölgesel çapta sürekli kendisini yenileyerek prensibine sadık kalmıştır.

 

Hedeflerimiz

  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak,
  • Gelişim ve büyümeyi sürdürülebilir kılmak.,
  • Nakliye sektöründe kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar ile müşterilerimizi buluşturmak.