Depolama

Depo nakliyat hizmetimizden faydalanarak depo alanınızda bulunan tüm eşyaların güvenli bir şekilde yeni depo alanına ya da belirteceğiniz herhangi bir adrese taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimiz için sunduğumuz bu hizmetimizde eşyalar için genel bir tanımlama yapmıyoruz. Çünkü depo birimlerinde niteliksel özellikleri bakımından farklı eşyalar bulunabilmektedir. Bizim burada temel görevimiz ise tüm bu eşyaların doğru bir şekilde taşınmasıdır. Kırılgan, çizilebilir, hassas, ağır, küçük ya da büyük boyutlu gibi yapısal özellikleri farklılık gösteren tüm bu eşyaları en doğru bir şekilde taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hizmet yetki belgesine sahip firmamız, tamamen yasal bir zeminde hizmet vermektedir. Bünyesinde deneyimli personeller bulunur. Her bir personelimiz müşteriye karşı nasıl davranılması ve hangi türden eşyanın nasıl taşınması gerektiğini bilir. Sahip olduğumuz teknik altyapımız ve de geniş kapasite nakliyat kamyonumuz ile depo eşyalarınızı en ufak hasar almadan taşımaya hazırız. Üstelik sizlere oldukça uygun fiyat teklifi sunmaktayız. Daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için lütfen iletişime geçiniz.

Depo Nakliyat Hizmeti için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel bir ekip ile hizmet vermekte olan firmamız depo alanınızın kusursuz bir şekilde taşınmasını temel amaç edinmiştir. Bu amacını gerçekleştirebilmek için de teknik altyapısına önem vermiştir. Bu doğrultuda ilk etapta eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz. Daha önce de belirttiğimiz gibi farklı depo birimlerinde, farklı yapısal niteliklerde eşyalar bulunabilmektedir. Öyle ki bu eşyalar yapısal olarak aynı ya da çok daha farklı olabilmektedir. Burada esas kuralımız ise eşyanın yapısal özellikleri doğrultusunda doğru bir şekilde paketlenmesi, doğru bir ekipmanın kullanılarak taşınması ve araca doğru bir şekilde yerleştirilmesidir. Tüm bu kurallarımızı, tüm eşyalarınız için uygularız. Bu sayede herhangi bir hasar, kayıp gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmadan depo alanınızda bulunan eşyalarınızın taşınması işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Depo alanınızın taşınma işleminin doğru, güvenli ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için ilk etapta planlama yapmak gerekiyor. Planlama yapmak ise firmamız bünyesindeki uzman personelimizin görevi olup, bizimle iletişime geçerek bir tarih belirttiğinizde, belirttiğiniz tarihte söz konusu depo alanınız için ön inceleme yapacak personelimiz bu sayede elde edeceği bilgi doğrultusunda planlama yapmış olacaktır.

Personelimiz depo alanınız için inceleme yaptığında eşya yoğunluğunuzu ve deponun konumunu, bağlı bulunduğu binanın yapısal özelliklerini dikkate alır. Tüm bu ayrıntılar depo taşımacılığı hizmetimizde hangi ekipmanları kullanmamız gerektiğini, hangi nakliyat aracımız ile depodaki eşyaları taşıyacağımızı ve hizmet sürecimize dair diğer tüm ayrıntıları belirleyebilmemizi sağlar. Böylelikle taşıma sürecine dair planlamayı da yapmış oluruz ve sizlere sunacağımız fiyat teklifini kabul etmeniz durumunda, planımızı kusursuz bir şekilde uygularız. Böylelikle depoda her bir ayrıntısı ile tüm eşyalar kaybolmadan, en ufak hasar görmeden taşınır.

Depo Nakliyat Fiyatı Ne Kadar?

Depo nakliyat hizmet fiyatı belirleyebilmemiz için personelimizin depo alanınızı ön analiz yapması gerekir. Bu işlem “ekspertiz” işlemi olarak da tanımlanır ve tamamen ücretsizdir. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz zaman, müsaitlik durumunuza göre belirli bir tarih verirsiniz, verdiğiniz tarihte depo alanınıza gelecek olan personelimiz genel bir analiz yaparak hem eşyaların taşınmasına yönelik planlama yapmış olur hem de söz konusu depo alanında bulunan eşyaların yeni alana kadar taşınması hizmeti için en ideal fiyat teklifini sizlere sunar. Bu bağlamda firmamızın teklif düzeyini piyasa geneline kıyasla oldukça uygun seviyede tutuyor olduğunu da belirtmek isteriz. Teklifimizi kabul ettiğinizde ise artık belirlenecek bir tarihte taşıma işlemini gerçekleştirebileceğiz.