Kurumsal Ofis Taşımacılığı

Kurumsal ofis taşımacılığı kurumsal müşterilerimizin faydalanabileceği profesyonel bir çözümdür. Zaman kaybı, hasar, zarar ve hataya yer vermeden işyeriniz dahilindeki tüm eşyalarınızı taşıyoruz. İstediğiniz adrese kadar taşıma işlemini alanında uzman personellerimiz gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızın araca yüklenmesi ve yeni adres noktasındaki ofis binasının içerisine kadar taşınması sürecinde üst düzey hassasiyet gösteriyoruz.

İşyerinizin işleyişinde önemli olan her bir eşyanızın güvenle taşınacağı konusunda bizlere güvenebilirsiniz. Kurumsal müşterilerimizin iş düzeninin ne denli önemli olduğunun farkında bir anlayış ile çalışmamızı gerçekleştiriyoruz. Sizlere en ideal fiyat teklifimizi sunabilmemiz için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kurumsal Ofis Taşımacılığı için Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?

Kurumsal nitelikteki ofis veya işyeriniz dahilindeki tüm eşyaların yeni adrese kadar taşınması için firmamıza güvenebilirsiniz. Çünkü uzun yıllardır sektörde hem bireysel hem de kurumsal müşterileri için profesyonel anlamda nakliyat hizmeti vermekte olan firmamız deneyimli, bilgili ve uzman bir ekipten oluşmaktadır. Eşyaları özelliklerine göre değerlendiriyoruz ve bu sayede taşıma esnasında en ufak hasara bile sebebiyet vermeden, planlanan zamanda taşınma işlemini başarılı bir şekilde tamamlıyoruz. Nitekim hizmetlerimizde üzerinde en çok durduğumuz kalite kriterlerinden birisi de “zamanında hizmet” kriteridir. Müşterilerimizi asla bekletmeyiz. Planlanan tarih ve saatte, gecikme olmadan taşınma işlemini titizlikle ve özenle gerçekleştiririz.

Kurumsal müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan firmamız, bu doğrultuda ofis taşımacılığı hizmetini şehiriçi ya da şehirlerarası olarak, talebiniz doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Uygun hijyen koşullarının sağlandığı nakliyat aracımızda, eşyalarınız doğru bir şekilde istiflenirler. Zaten taşıma işlemi öncesinde eşyalarınız yapısal özelliklerine göre doğru bir malzeme ile paketlendiği için, bu sayede araca yüklenmesi de kolay bir şekilde gerçekleşir. Araca yüklenen eşyalarınız yol boyunca da zarar görmez. Belirttiğiniz yeni adrese ulaştığımızda ise taşınacak binanın yüksek bir katta bulunması durumunda asansörlü sistem ile taşıma işlemini gerçekleştiririz. Bu sayede taşıma işlemi %0 hasar riski ve de çok daha kısa sürede tamamlanır.

Alanında uzman ekibimize eşyalarınızın güvenliği ve gizliliği konusunda güvenebilirsiniz. Zaten sigortalayacağımız eşyalarınız için en ufak hasar gelmesi ve kaybolması durumları söz konusu dahi olamaz. Bu gibi durumlarda sigorta anlaşmamızdaki koşulların geçerli olacağını ve de dolayısıyla olası hasarın karşılanacağını göz önünde bulundurunuz.

Eşyalarınızı tam emniyetli bir şekilde taşınabilir halde istifledikten sonra araç, planlandığı gibi yeni adrese eşyalarınızı taşımak üzere yola çıkar. Uzman personelelrimiz hangi türden eşyanın, nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiğini bilir. Böylelikle sizler en ufak stres yaşamazsınız. Eşyalarınız yeni ofisinizde özenle paketlenmiş bir halde teslim durumunda olacaktır.

Kurumsal Ofis Taşımacılığı Fiyatı Ne Kadar?

 Tıpkı diğer hizmet seçeneklerimizde olduğu gibi kurumsal ofis eşyaları taşıma hizmetimizde de kesin bir fiyat verebilmemiz için ön analiz yapmamız gerekmektedir. Ön analiz işlemi aynı zamanda “ekspertiz” olarak tanımlanan bir işlemdir. Tamamen ücretsizdir. Bizimle iletişime geçtiğinizde tarafımıza bilgi aktarımında bulunduğunuzda, sizler için tahmini bir fiyat teklifi verebiliriz ancak kesin bir fiyat teklifi verebilmemiz; ancak personellerimizin ofisinize kadar gelerek sadece bir kaç dakikalık ön analiz yapması ile mümkün olacaktır. Bu sayede işyeriniz bünyesindeki eşyalarınızın yoğunluğunu belirlemiş oluruz ve de taşınacak mesafe gibi ayrıntıları da yerinde gözlemlemiş olacağımızdan dolayı, sizler için en ideal fiyat teklifimizi sunabiliriz. Bu hizmet sürecimize dair çok daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Pİyasa geneline kıyasla oldukça makul seviyede hizmet fiyat teklifini sunan firmamız, profesyonel hizmet anlayışı ile de siz değerli kurumsal müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktadır.