Çankaya Ofis Taşıma

ÇUKURAMBAR NAKLİYAT

Çukurambar semti Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunmaktadır.Çukurambar nakliyat olarak Ankara’nın en gözde semtinde evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.Semtimizde resim ve tüzel kişiliğe binlerce kurumsal şirket bulunmaktadır.Bütün bunların neticesinde Çukurambar aynı zamanda Ankara’nın finans merkezini teşkil etmektedir.Birçok iş olanağına sahip olan çukurambar semti kaliteli ve garantili evden eve nakliyat hizmetine de ihtiyaç duymaktadır.Bu ihtiyacın farkında olan firmamız merkezini Çukurambar taşımıştır.Ev,ofis ve büro taşımacılığında adından sıkça söz ettiren firmamız Ankara’nın en iyi firmalarından biri olmayı başarmıştır.Teknik ve pragmatik bütün çözümlerden faydalanan şirketimiz nakliye ile ilgili bütün işlevleri ziyadesiyle yerine getirmektedir.Çağın gereklerine uygun yöntemlerle evden eve nakliyat hizmetini kusursuz bir biçimde yerine getirmekteyiz.

Kurumsal Ofis Taşımacılığı için Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?

Kurumsal nitelikteki ofis veya işyeriniz dahilindeki tüm eşyaların yeni adrese kadar taşınması için firmamıza güvenebilirsiniz. Çünkü uzun yıllardır sektörde hem bireysel hem de kurumsal müşterileri için profesyonel anlamda nakliyat hizmeti vermekte olan firmamız deneyimli, bilgili ve uzman bir ekipten oluşmaktadır. Eşyaları özelliklerine göre değerlendiriyoruz ve bu sayede taşıma esnasında en ufak hasara bile sebebiyet vermeden, planlanan zamanda taşınma işlemini başarılı bir şekilde tamamlıyoruz. Nitekim hizmetlerimizde üzerinde en çok durduğumuz kalite kriterlerinden birisi de “zamanında hizmet” kriteridir. Müşterilerimizi asla bekletmeyiz. Planlanan tarih ve saatte, gecikme olmadan taşınma işlemini titizlikle ve özenle gerçekleştiririz.

Kurumsal müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan firmamız, bu doğrultuda ofis taşımacılığı hizmetini şehiriçi ya da şehirlerarası olarak, talebiniz doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Uygun hijyen koşullarının sağlandığı nakliyat aracımızda, eşyalarınız doğru bir şekilde istiflenirler. Zaten taşıma işlemi öncesinde eşyalarınız yapısal özelliklerine göre doğru bir malzeme ile paketlendiği için, bu sayede araca yüklenmesi de kolay bir şekilde gerçekleşir. Araca yüklenen eşyalarınız yol boyunca da zarar görmez. Belirttiğiniz yeni adrese ulaştığımızda ise taşınacak binanın yüksek bir katta bulunması durumunda asansörlü sistem ile taşıma işlemini gerçekleştiririz. Bu sayede taşıma işlemi %0 hasar riski ve de çok daha kısa sürede tamamlanır.

Alanında uzman ekibimize eşyalarınızın güvenliği ve gizliliği konusunda güvenebilirsiniz. Zaten sigortalayacağımız eşyalarınız için en ufak hasar gelmesi ve kaybolması durumları söz konusu dahi olamaz. Bu gibi durumlarda sigorta anlaşmamızdaki koşulların geçerli olacağını ve de dolayısıyla olası hasarın karşılanacağını göz önünde bulundurunuz.

Eşyalarınızı tam emniyetli bir şekilde taşınabilir halde istifledikten sonra araç, planlandığı gibi yeni adrese eşyalarınızı taşımak üzere yola çıkar. Uzman personelelrimiz hangi türden eşyanın, nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiğini bilir. Böylelikle sizler en ufak stres yaşamazsınız. Eşyalarınız yeni ofisinizde özenle paketlenmiş bir halde teslim durumunda olacaktır.